KONST / Litografier / Färglitografi 10302084
nr 1030 2084
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, Lennart Rodhe (1916-2005), 21/40, signerad. 1971, motivet: 65x49
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 11 april 2016
kl 19:13:57
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe